Onderstaand een overzicht van kerkdiensten, voorganger, ouderling van dienst, koster, Lector/letrice, organist en eventuele bijzonderheden over de dienst. 
In de map documenten/algemeen kunt u het document downloaden en eventueel aanvullen, wijzigen en verzenden naar de webmaster zodat het aangepaste en actuele overzicht op de site geplaatst kan worden en voor iedereen te zien is. 
Van de commissies wordt verwacht dat ze een recent gedownloade lijst invullen en mailen naar de webmaster. Op die manier kost het de minste moeite en tijd om iedereen goed op de hoogte houden. Veranderingen doorgeven aan Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. en/of Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..nl

Kerkdienstenrooster ZAM - Ouderling van dienst / ouderling

Datum   Tijd Kerk Predikant Groep OvD ouderling  Bijzonderheden
06-Jan ZAM 9.30 Arke Boschma     Jan van der Leij  
13   9.30 Menorah Boschma 1 Chris de Haan    
20 ZAM 9.30 Menorah Herik 2 en 3 Aleid Bouma   Avondmaal
27   9.30 Menorah Boschma 4 Henk Laanstra    
03-Feb ZAM+ 8.45 Menorah Herik 5 Marieke van Heeringen    
3 ZAM+ 10.00 Menorah Herik 1 Hennie Prinsen    
10   9.30 Menorah Herik 2 Aaldert Koster    
17 ZAM 9.30 Zuiderkerk Boschma     Henk Laanstra  
17 ZAM 10.00 Arke       geen Geestdrift
24   9.30 Menorah Boschma 3 Sietske Dijkstra    
03-Mar ZAM+ 8.45 Arke Smilde     Chris de Haan  
3 ZAM+ 10.00 Arke Smilde     Nanke van Gelderen  
10   9.30 Menorah Boschma 4 Jan van der Leij    
13 ZAM 19.00 Zuiderkerk Herik     Hennie prinsen Biddag
17 ZAM+ 8.45 Zuiderkerk Smilde     Aleid Bouma  
17 ZAM+ 10.00 Zuiderkerk       geen Geestdrift
24   9.30 Menorah Boschma 5 Arjan Boven    
31 ZAM 9.30 Arke Herik     geen KSG
31   9.30 Zuiderkerk Boschma     Aaldert Koster  

 ZAM-Kerkdiensten met organisten 2019

Datum   Arke Organist Menorah Organist Zuiderkerk Organist
1 januari              
6 januari ZAM Boschma PJO        
13 januari   Herik  JDO Boschma RAF Smilde EB
20 januari ZAM     Herik/Avondmaal JDO    
27 januari   Herik PTA Boschma PJO Smilde CZ
3 februari ZAM+      8.45 Herik PJO    
  10:00  Herik PJO  
10 februari   Smilde DBA Herik JDO Boschma CZ
17 februari ZAM Geestdrift  JDO     Boschma EB
24 februari   Herik JGR Boschma PJO Smilde EB
3 maart ZAM+ 8.45 Smilde JDO        
10.00 Smilde JDO    
10 maart   Herik PJO Boschma JDO Smilde CZ
13 maart Biddag ZAM         Herik CZ
17 maart ZAM+         8:45 Smilde EB
    10:00 Geestdrift/Smilde EB
24 maart   Herik JGR Boschma JDO Smilde  (Kerk, school, gezinsdienst CZ
31 maart ZAM Herik (Kerk, school, gezinsdienst) JGR     Boschma EB

 Rooster ouderlingen / ouderling van dienst

Groepsindeling ouderlingen

Groep 1

Groep 2

Groep 3

Groep 4

Groep 5

Chris de Haan

Aaldert Koster

Sytske Dijkstra

Jan van der Leij

Marieke van Heeringen

Hennie Prinsen

Aleid Bouma

Jellie Douma

Henk Laanstra

Arjan Boven

Nanke van Gelderen

 

Hans Bouma

   

 

 

 

 

Ga naar boven